Czyściwa, papierowe, włókninowe

Jakie czyściwo przemysłowe wybrać?

Utrzymanie czystości w czasie pracy jest kluczowym czynnikiem zwiększenia wydajności każdego miejsca pracy. W niektórych przypadkach jest wręcz wskazane, aby miejsce pracy było systematycznie czyszczone i sterylne przy wykorzystywaniu czyściw papierowych lub włókninowych. Odpowiedni dobór czyściw papierowych oraz ręczników papierowych nie jest łatwy.

Czyściwa papierowe

są jednym z najpopularniejszych produktów do czyszczenia, ponieważ są łatwe w użyciu i efektywne. Czyściwo papierowe jest bardzo chłonne dlatego nadaje się wielu zastosowań. Należy jednak pamiętać, aby dobrać odpowiedni rodzaj czyściwa, który będzie dostosowany do rodzaju powierzchni oraz zanieczyszczeń.

Czyściwa włókninowe

to kolejna popularna opcja, ponieważ są one bardzo trwałe i wytrzymałe od czyściw papierowych. Idealnie sprawdza się podczas czyszczenia ostrych elementów, zabrudzeń warsztatowych, smarów, olejów i żywic. Czyściwo włókninowe połączone z rozpuszczalnikami, benzyną ekstrakcyjną, acetonem, izopropanolem i denaturatem daje bardzo dobre rezultaty.

Zobacz również inne produkty z dziedziny czyściwa przemysłowe i ręczniki papierowe

ręczniki papierowe, Czyściwa, czyściwa papierowe,

 

zobacz inne nasze produkty

Dozowniki i wkłady, produkty do Dezynfekcja, Dyspensery i serwetki, Suszarki, Produkty medyczne, Chemia profesjonalna, Maszyny czyszczące, Sprzęt do sprzątania

Rozwiń

Dostępne 31 produktów.