Lista produktów marki MERCATOR

eMercator to sklep internetowy należący do czołowego producenta i dystrybutora rękawic i produktów jednorazowych.
Jeśli szukasz medycznych rękawic jednorazowych, profesjonalnych rękawic jednorazowych lub jednorazowego sprzętu ochrony osobistej to bardzo dobrze trafiłeś!

W sklepie eMercator znajdziesz tylko certyfikowane produkty! Artykuły, które sprzedajemy, posiadają szereg norm i certyfikatów europejskich EN jak i światowych ISO, co gwarantuje najwyższą jakość i ochronę Waszych dłoni. Nasze rękawice przechodzą również wielostopniową kontrolę jakości, tak, abyś mógł bez cienia wątpliwości zaufać naszym produktom.

Mercator to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku - od ponad 25 lat zaopatruje Was – personel szpitalny, pracowników branży chemicznej, automoto, przemysłu spożywczego oraz użytkowników domowych w produkty jednorazowego użytku. Miliony zadowolonych klientów, ponad 2 % rynku światowego rękawic jednorazowych.

Ale Mercator to nie tylko dystrybutor. Posiadamy własna fabrykę w Tajlandii w której produkujemy nasze rękawice*, to również największa polska inwestycja w Tajlandii. Nasza fabryka jest drugim największym producentem rękawic jednorazowych w Tajlandii. Rok  2022 jest też dla naszej firmy przełomowy - otworzyliśmy trzecią linie produkcyjną, która zwiększyła możliwości produkcyjne do 3 miliardów rękawic rocznie.

Dostępne 2 produktów.