Produkty medyczne

Specjalistyczne produkty medyczne przeznaczone są do stosowania przez służbę zdrowia, placówki medyczne, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, podczas świadczenia usług opieki szpitalnej, badań oraz innych zabiegów. Oferujemy wygodny i funkcjonalny podkład medyczny, który umożliwia utrzymanie higieny bez dużego nakładu pracy.

Zalecamy również stosowanie uchwytu do podkładów medycznych, dzięki czemu usprawni to działania z produktem, redukując przy tym czas pracy. Zastosowanie podkładów medycznych jest różnorodne, a wszechobecność i zadowolenie użytkowników stanowi dobrą rekomendację. Niezawodnym produktem o wysokiej jakości jest ręcznik do osuszania ciała, który ze względu na swoją specyfikę jest wytrwały, chłonny i miękki w użytkowaniu, który ułatwiają mycie pacjentów wodą i łagodnym mydłem.

Zalecany jest do stosowania w szpitalach, gabinetach medycznych i kosmetycznych. W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór maseczek i rękawic jednorazowych. Dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach oraz wykonanych z różnego rodzaju tworzyw.

Rękawice jednorazowe to niezbędny produkt w każdym szpitalu, przychodni, gabinecie zabiegowym i salonie kosmetycznym. Natomiast maseczki jednorazowe zapewniające ochronę przed zakażeniami drogą kropelkową, zapewniając swobodne oddychanie.

Rozwiń