Dozowniki i wkłady

W dzisiejszych czasach nowoczesne systemy i sposoby dozowania odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu stałej czystości i higieny pracy. Dozowniki są nieodłącznym elementem wyposażenia w miejscach publicznych takich jak szkoły, zakłady pracy, centra handlowe, ośrodki służby zdrowia, hotele, restauracje itp.

Przekazując Państwo wyłącznie profesjonalne rozwiązania oferujemy dozowniki do ręczników jednorazowych i do o dświeżaczy powietrza, które idealnie spełniają swoją funkcję w codziennym użytkowaniu, zapewniając komfort oraz łatwość korzystania. Proponujemy również kompletne rozwiązania higieniczne:

dozowniki do woreczków sanitarnych i nakładki sedesowe oraz dozowniki do papieru toaletowego, gdzie w miejscach zachowania całkowitej czystości o dużej częstotliwości ruchu, spełniają swoją szczególną funkcję sanitarną. Dostępne są również eleganckie dozowniki do chusteczek higienicznych i dozowniki do mydła, funkcjonalne, zwiększające bezpieczeństwo i higienę.

Również niezawodnym sposobem w utrzymaniu stałego porządku i harmonii pracy są kosze na odpady Tork, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Do wszystkich dozowników oferujemy również odpowiednie wkłady zapewniające optymalny poziom zachowania czystości. Nasze dozowniki pozwalają ograniczyć zużycie materiałów, a co za tym idzie, również wygenerować oszczędności. Funkcjonalność, niezawodność, komfort, elegancki wygląd oraz prestiż zapewnia stosowanie profesjonalnych dozowników.

Rozwiń