Wynajem dozowników

Wynajem Dozowników Tork

Użyczenie zamiast zakupu, czyli jak wynająć dozowniki Tork za symboliczną kwotę. Jeśli koszt zakupu dozowników wydaje się być zbyt wysoki możesz je wynająć za symboliczną kwotę. W naszej ofercie posiadamy Umowę użyczenia / najmu dozowników - TBP (Tork Buissnes Program)

Najważniejsze informacje na temat wynajmu dozowników:

  1. Możesz wynająć prawie wszystkie dozowniki Tork (oprócz koszy na śmieci)
  2. Umowa zawierana jest na 3 lata z możliwością przedłużenia.
  3. Wynajem od łącznej kwoty co najmniej 5 szt. dozowników.
  4. Dozowniki należy uzupełniać tylko oryginalnymi wkładami marki TORK
  5. Opłata za 1 dozownik dotyczy całych 3 lat.
  6. Przykładowy cennik: Dozownik do mydła w pianie TORK 561500 - 8zł netto za 3 lata

Kiedy warto skorzystać z możliwości wynajmu dozowników?

Najczęściej nasi partnerzy biznesowi decydują się na taką alternatywę, kiedy muszą jednorazowo zakupić znaczną ilość dozowników, aby wyposażyć lokal (swój lub klienta - stąd jest to bardzo opłacalny wariant dla firm sprzątających).

Dlaczego warto wybrać dozowniki Tork?

Tork jest światową marką nr 1 w kwestii rozwiązań higienicznych. W swojej ofercie posiada szereg dozowników oraz materiałów eksploatacyjnych o bardzo wysokich parametrach. W asortymencie tego producenta znajdują się produkty przeznaczone dla różnych branż jak np. Hotele i Gastronomia, Przemysł, Służba Zdrowia oraz do różnych obszarów zastosowania takich jak kuchnia, łazienka i toaleta, higiena i dezynfekcja rąk, opieka medyczna. Dozowniki tej marki charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem i doskonałą jakością. Są ponadto łatwe w obsłudze i proste w użytkowaniu. Dodatkowo różne linie pozwalają dostosować dozowniki zarówno do charakteru prowadzonej działalności, budżetu jak wystroju wnętrz.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 91 483795


Zapoznaj się z naszymi innymi produktami:

Dozowniki do ręczników jednorazowych | Dozowniki do papieru toaletowego | Dozowniki do mydła, kremu | Dozowniki do odświeżaczy powietrza | Dozowniki do woreczków sanitarnych i nakładki sedesowe | Dozowniki do chusteczek higienicznych | Kosze na odpady Tork | Wynajem dozowników |

Rozwiń