Uchwyt do podkładów medycznych

Specjalistyczne produkty medyczne przeznaczone są do stosowania przez służbę zdrowia, placówki medyczne, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, podczas świadczenia usług opieki szpitalnej, badań oraz innych zabiegów. Oferujemy wygodny i funkcjonalny podkład medyczny, który umożliwia utrzymanie higieny bez dużego nakładu pracy.

Zalecamy również stosowanie uchwytu do podkładów medycznych, dzięki czemu usprawni to działania z produktem, redukując przy tym czas pracy. Zastosowanie podkładów medycznych jest różnorodne, a wszechobecność i zadowolenie użytkowników stanowi dobrą rekomendację. Niezawodnym produktem o wysokiej jakości jest ręcznik do osuszania ciała, który ze względu na swoją specyfikę jest wytrwały, chłonny i miękki w użytkowaniu, który ułatwiają mycie pacjentów wodą i łagodnym mydłem.

Zalecany jest do stosowania w szpitalach, gabinetach medycznych i kosmetycznych. W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór maseczek i rękawic jednorazowych. Dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach oraz wykonanych z różnego rodzaju tworzyw.

Rękawice jednorazowe to niezbędny produkt w każdym szpitalu, przychodni, gabinecie zabiegowym i salonie kosmetycznym. Natomiast maseczki jednorazowe zapewniające ochronę przed zakażeniami drogą kropelkową, zapewniając swobodne oddychanie.

Rozwiń

Dostępny 1 produkt.